GOLVLJUSSTAKAR, ett par, troligen Japan, 1900-talets första hälft.

Förgyllt trä med präglad metalldekor. Höjd 82 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare. Skador. Några spikar saknas.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
15 dec 2017 17:40
550 SEK
15 dec 2017 17:40
500 SEK
10 dec 2017 12:39
350 SEK
7 dec 2017 19:30
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

147. Vee Speers, "Untitled #35”, 2009.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK