Madeleine Pyk – en samling F769

BUDDHASKULPTUR, patinerad brons och trä, Japan, 1900-tal.

Anida Buddha Ny Orai. Höjd 73 cm.

Sedvanligt ytslitage. Sockel med mindre skador.

Klubbat pris
10 200
969
1 112
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (47 bud)
15 dec 2017 18:48
10 200 SEK
15 dec 2017 18:48
10 000 SEK
15 dec 2017 18:48
9 400 SEK
15 dec 2017 18:48
9 200 SEK
15 dec 2017 18:47
9 000 SEK
15 dec 2017 18:47
8 800 SEK
15 dec 2017 18:25
8 600 SEK
15 dec 2017 18:25
8 400 SEK
15 dec 2017 18:07
8 200 SEK
15 dec 2017 18:07
8 000 SEK
15 dec 2017 18:07
7 800 SEK
15 dec 2017 18:07
7 600 SEK
15 dec 2017 15:36
7 400 SEK
15 dec 2017 15:26
7 200 SEK
15 dec 2017 15:26
7 000 SEK
15 dec 2017 15:26
6 800 SEK
15 dec 2017 15:26
6 600 SEK
15 dec 2017 15:26
6 400 SEK
15 dec 2017 15:25
6 200 SEK
15 dec 2017 15:25
6 000 SEK
15 dec 2017 15:25
5 800 SEK
15 dec 2017 15:25
5 600 SEK
15 dec 2017 14:24
5 400 SEK
15 dec 2017 14:19
5 200 SEK
15 dec 2017 14:19
5 000 SEK
15 dec 2017 14:19
4 900 SEK
15 dec 2017 14:19
4 700 SEK
15 dec 2017 14:19
4 500 SEK
15 dec 2017 14:19
4 300 SEK
15 dec 2017 14:19
4 100 SEK
15 dec 2017 1:24
3 900 SEK
14 dec 2017 21:01
3 700 SEK
14 dec 2017 21:01
3 500 SEK
14 dec 2017 21:01
3 500 SEK
14 dec 2017 20:20
3 200 SEK
14 dec 2017 20:20
3 000 SEK
14 dec 2017 17:16
2 700 SEK
14 dec 2017 17:15
2 500 SEK
14 dec 2017 17:15
2 500 SEK
14 dec 2017 17:15
2 200 SEK
14 dec 2017 17:15
2 000 SEK
14 dec 2017 17:15
1 900 SEK
14 dec 2017 17:15
1 800 SEK
14 dec 2017 17:05
1 700 SEK
14 dec 2017 17:05
1 600 SEK
13 dec 2017 1:40
1 500 SEK
10 dec 2017 11:04
500 SEK