SOFFBORD. Kina, modern tillverkning.

Lackerat och målat med förgyllda partier. Total längd 88 cm. Total bredd 56 cm. Höjd 31 cm.

Bruksslitage. Torrsprickor. Smärre färgbortfall. Smärre fläckar.

Klubbat pris
800
71
74
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
14 dec 2017 16:33
800 SEK
13 dec 2017 18:36
750 SEK
12 dec 2017 10:13
700 SEK