KARMSTOL, Japan, 1900-tal.

KARMSTOL, Japan, 1900-tal.

Lackerat trä. Rikt skuren, delvis genombruten, dekor av b.la drakar.

Slitage. Sprickor. Mindre skador. Lagningar.

Klubbat pris
1 220
108
114
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
14 dec 2017 14:38
1 220 SEK
12 dec 2017 10:13
1 120 SEK
12 dec 2017 10:13
1 100 SEK
12 dec 2017 10:13
1 020 SEK
12 dec 2017 10:13
970 SEK
12 dec 2017 8:05
700 SEK
11 dec 2017 13:04
650 SEK
11 dec 2017 13:04
600 SEK
9 dec 2017 13:19
550 SEK
9 dec 2017 1:16
500 SEK
9 dec 2017 1:16
500 SEK
9 dec 2017 1:16
450 SEK
9 dec 2017 1:16
400 SEK
8 dec 2017 13:30
350 SEK
8 dec 2017 6:21
300 SEK