ALTARSKÅP, lackerat trä. Kina, omkring 1900.

Delvis målat. Längd 84 cm. Bredd 62 cm. Höjd 104 cm.

Slitage. Torrsprickor. Skador. Dekorbortfall. Några delar lös i montering. Troliga lagningar.

Klubbat pris
2 000
174
182
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
15 dec 2017 18:23
2 000 SEK
15 dec 2017 18:13
1 900 SEK
13 dec 2017 22:13
1 600 SEK
12 dec 2017 1:54
1 500 SEK
9 dec 2017 12:20
1 100 SEK
9 dec 2017 5:36
1 000 SEK
7 dec 2017 19:43
300 SEK