TEMPELLYKTA, mässing. Japan, 1900-tal.

Höjd 46 cm exkl kedja. Diameter 44 cm.

Slitage. Bucklor. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 600
141
147
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
15 dec 2017 18:16
1 600 SEK
15 dec 2017 18:16
1 500 SEK
15 dec 2017 18:16
1 400 SEK
15 dec 2017 18:13
1 250 SEK
15 dec 2017 18:13
1 150 SEK
15 dec 2017 18:04
1 120 SEK
15 dec 2017 18:04
1 020 SEK
15 dec 2017 17:35
810 SEK
15 dec 2017 17:34
760 SEK
15 dec 2017 17:34
750 SEK
15 dec 2017 17:34
700 SEK
15 dec 2017 16:46
600 SEK
14 dec 2017 21:00
550 SEK
14 dec 2017 21:00
500 SEK
14 dec 2017 21:00
500 SEK
14 dec 2017 18:26
450 SEK
10 dec 2017 11:00
400 SEK
10 dec 2017 11:00
355 SEK
7 dec 2017 18:41
300 SEK