BODHISATTVA, trä, 1900-tal.

BODHISATTVA, trä, 1900-tal.

Bemålad. Höjd 125 cm.

Hårt slitage. Krackelyrer och färgbortfall. Skador. Delar saknas. Smutsig. Torrsprickor.

Klubbat pris
17 000
1 500
1 565
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
19 dec 2017 19:53
17 000 SEK
19 dec 2017 19:53
16 666 SEK
19 dec 2017 19:53
16 500 SEK
19 dec 2017 19:53
16 000 SEK
19 dec 2017 19:53
15 000 SEK
19 dec 2017 19:51
14 555 SEK
19 dec 2017 19:50
14 000 SEK
19 dec 2017 19:50
13 555 SEK
19 dec 2017 19:50
12 000 SEK
19 dec 2017 19:48
11 555 SEK
19 dec 2017 19:48
11 500 SEK
19 dec 2017 19:48
11 000 SEK
19 dec 2017 19:47
10 700 SEK
19 dec 2017 19:47
10 200 SEK
19 dec 2017 19:45
9 755 SEK
19 dec 2017 19:45
9 555 SEK
19 dec 2017 19:44
9 266 SEK
19 dec 2017 19:44
9 066 SEK
19 dec 2017 19:44
8 866 SEK
19 dec 2017 19:44
8 666 SEK
19 dec 2017 19:43
8 400 SEK
19 dec 2017 19:42
8 200 SEK
19 dec 2017 13:39
5 055 SEK
19 dec 2017 13:39
4 855 SEK
19 dec 2017 10:56
4 250 SEK
19 dec 2017 10:47
4 050 SEK
19 dec 2017 10:21
3 605 SEK
19 dec 2017 10:21
3 405 SEK
18 dec 2017 23:19
3 155 SEK
18 dec 2017 23:19
2 955 SEK
18 dec 2017 11:39
2 700 SEK
15 dec 2017 15:10
2 500 SEK
15 dec 2017 12:57
550 SEK
15 dec 2017 7:02
500 SEK
14 dec 2017 15:39
450 SEK
13 dec 2017 20:48
400 SEK
12 dec 2017 12:04
350 SEK
11 dec 2017 20:06
300 SEK