Madeleine Pyk – en samling F769

MASKER, 2 st, gjutmassa, Japan, 1900-tal.

Målade. Höjd 34 cm.

Ytslitage.

Klubbat pris
3 300
313
358
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
15 dec 2017 17:45
3 300 SEK
15 dec 2017 17:44
3 100 SEK
15 dec 2017 17:44
3 000 SEK
15 dec 2017 17:44
2 800 SEK
15 dec 2017 17:44
2 600 SEK
15 dec 2017 17:44
2 400 SEK
15 dec 2017 17:44
2 200 SEK
15 dec 2017 17:43
1 900 SEK
15 dec 2017 17:43
1 800 SEK
15 dec 2017 17:43
1 600 SEK
15 dec 2017 17:42
1 500 SEK
15 dec 2017 17:42
1 500 SEK
15 dec 2017 17:41
1 220 SEK
15 dec 2017 17:41
1 120 SEK
15 dec 2017 15:00
1 049 SEK
15 dec 2017 15:00
999 SEK
15 dec 2017 13:28
751 SEK
15 dec 2017 13:28
701 SEK
14 dec 2017 20:29
500 SEK
14 dec 2017 20:29
450 SEK
14 dec 2017 19:57
400 SEK
11 dec 2017 23:56
350 SEK
7 dec 2017 17:28
300 SEK