VAS, porslin, Kina, 1900-tal,

VAS, porslin, Kina, 1900-tal,

Dekor av figurscener. Höjd 35 cm.

Bruksskick.

Klubbat pris
4 899
435
458
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (34 bud)
15 dec 2017 17:18
4 899 SEK
15 dec 2017 17:18
4 699 SEK
15 dec 2017 17:18
4 533 SEK
15 dec 2017 17:18
4 333 SEK
15 dec 2017 17:18
4 133 SEK
15 dec 2017 17:17
3 933 SEK
15 dec 2017 17:17
3 733 SEK
15 dec 2017 12:33
3 533 SEK
15 dec 2017 12:33
3 333 SEK
14 dec 2017 11:33
2 422 SEK
14 dec 2017 11:33
2 222 SEK
13 dec 2017 15:53
1 900 SEK
13 dec 2017 15:53
1 800 SEK
13 dec 2017 15:32
1 700 SEK
13 dec 2017 15:32
1 600 SEK
13 dec 2017 15:22
1 500 SEK
13 dec 2017 15:22
1 400 SEK
13 dec 2017 15:22
1 300 SEK
13 dec 2017 15:22
1 200 SEK
13 dec 2017 15:21
1 100 SEK
13 dec 2017 15:21
1 000 SEK
13 dec 2017 15:21
950 SEK
13 dec 2017 15:21
900 SEK
13 dec 2017 15:21
850 SEK
13 dec 2017 15:21
800 SEK
13 dec 2017 15:20
750 SEK
13 dec 2017 15:20
700 SEK
13 dec 2017 15:20
650 SEK
13 dec 2017 15:20
600 SEK
13 dec 2017 15:20
550 SEK
13 dec 2017 15:20
500 SEK
13 dec 2017 15:19
400 SEK
13 dec 2017 15:19
350 SEK
12 dec 2017 22:32
300 SEK