VINKANNA, porslin, Kina, Qingdynastin, 1800-tal.

Kangxi-stil med famille verte-färger. Höjd 24 cm.

Bruksskick.

Klubbat pris
4 000
380
434
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
15 dec 2017 18:39
4 000 SEK
15 dec 2017 18:39
3 800 SEK
15 dec 2017 18:35
3 600 SEK
15 dec 2017 18:35
3 400 SEK
15 dec 2017 16:07
3 200 SEK
15 dec 2017 7:03
3 000 SEK
14 dec 2017 19:47
1 650 SEK
12 dec 2017 20:21
1 200 SEK
8 dec 2017 7:58
500 SEK