SKULPTURER, 3 st, snidat trä, Kina, 1900-tal.

Mansfigurer. Inläggningar troligen i silver. Höjd 28 -39 cm.

Sprickor. Ytslitage. Lagningar.

Klubbat pris
650
62
71
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
14 dec 2017 19:47
650 SEK
14 dec 2017 19:47
600 SEK
14 dec 2017 19:47
450 SEK
14 dec 2017 19:47
400 SEK
11 dec 2017 11:22
350 SEK
8 dec 2017 13:54
300 SEK