Madeleine Pyk – en samling F769

SKULPTURER, 2 st, östasiatiska, 1900-tal.

Figurer. Svärtat trä. Höjd 26 samt 47 cm.

Smärre slitage. Torrsprickor.

Klubbat pris
350
33
38
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
14 dec 2017 19:37
350 SEK
12 dec 2017 2:15
300 SEK