SKULPTURER, 2 st, östasiatiska, 1900-tal.

Figurer. Svärtat trä. Höjd 26 samt 47 cm.

Smärre slitage. Torrsprickor.

Klubbat pris
350
31
32
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
14 dec 2017 19:37
350 SEK
12 dec 2017 2:15
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

127. Jonas Bohlin, matbord, ”À Table”, Firma Svenskt Tenn efter 2014.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
25 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK