LJUSLYKTOR, ett par, mässing. Kina, 1900-tal.

Mässing. Höjd 25 cm exkl toffsar och kedjor.

Slitage. Bucklor. Bristningar. Delar för ljushållare samt en krok saknas.

Klubbat pris
300
26
27
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
14 dec 2017 19:33
300 SEK