SKULPTURER, tre stycken, trä. Kina, tidigt 1900-tal.

Målade. Tre äldren gufomar. Höjd 19,5- 27 cm.

Sprickor. Slitage. Färgbortfall. Lagningar.

Klubbat pris
1 010
89
93
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
14 dec 2017 21:09
1 010 SEK
14 dec 2017 21:09
1 000 SEK
14 dec 2017 21:09
938 SEK
14 dec 2017 21:09
888 SEK
14 dec 2017 21:09
827 SEK
14 dec 2017 21:09
777 SEK
14 dec 2017 21:08
716 SEK
14 dec 2017 21:08
666 SEK
11 dec 2017 11:21
405 SEK
9 dec 2017 21:09
355 SEK
7 dec 2017 18:42
300 SEK