SKULPTUR, Japan, 1900-tal.

SKULPTUR, Japan, 1900-tal.

Stående man med fågel i handen. Bronserat trä. Höjd 34 cm.

Slitage, lagningar.

Klubbat pris
1 010
88
92
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
15 dec 2017 14:09
1 010 SEK
15 dec 2017 14:09
960 SEK
15 dec 2017 14:08
860 SEK
15 dec 2017 14:08
810 SEK
14 dec 2017 19:30
750 SEK
14 dec 2017 18:24
700 SEK
14 dec 2017 18:24
666 SEK
12 dec 2017 23:43
550 SEK
12 dec 2017 23:43
500 SEK
12 dec 2017 18:03
350 SEK
9 dec 2017 13:21
300 SEK