TEKNNOR, 3 st, Kina, lergods och porslin, 1900-tal.

Höjd 8,5 - 10 cm.

Tillverkningsdefekter. Nagg. Ett konstlagat lock.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
15 dec 2017 11:44
550 SEK
15 dec 2017 11:44
500 SEK
14 dec 2017 11:55
350 SEK
12 dec 2017 16:08
300 SEK