DRAPERIER, 2 st, 1900-talets andra hälft.

Polykroma mönster av pärlor. Ca 98-100 x 95 cm.

Bruksskick. Röklukt och smuts. Ett fåtal skadade trådar.

Klubbat pris
350
31
32
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
15 dec 2017 17:38
350 SEK
12 dec 2017 15:42
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

112. Sigurdur Gustafsson, skåp, "Time", limited edition, Källemo, Värnamo efter 2001.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK