DEKORELEMENT, ett par, Kina, 1900-tal.

Delvis förgyllda. Skuren dekor av körsbärsblommor. Längd ca 45 cm. Höjd ca 20 cm.

Slitage. Sprickor. Flertalet borrade hål.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
15 dec 2017 18:51
1 300 SEK
15 dec 2017 18:51
1 200 SEK
15 dec 2017 18:51
1 100 SEK
15 dec 2017 18:51
1 000 SEK
15 dec 2017 18:16
950 SEK
15 dec 2017 18:16
900 SEK
13 dec 2017 20:45
550 SEK
13 dec 2017 17:56
500 SEK
13 dec 2017 17:56
450 SEK
13 dec 2017 17:56
400 SEK
12 dec 2017 20:43
350 SEK
8 dec 2017 17:26
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

441. Cy Twombly, Utan titel, ur: "New York Collection for Stockholm".
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
Budhistorik
36 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK