BRODERIER, 11 st, Kina, 1900-tal.

Olika storlekar och mönster. Längd ca 17-93 cm.

Slitage. Skador. Fläckar.

Klubbat pris
3 500
311
324
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (31 bud)
15 dec 2017 18:26
3 500 SEK
15 dec 2017 18:26
3 333 SEK
15 dec 2017 18:24
3 088 SEK
15 dec 2017 18:24
2 888 SEK
15 dec 2017 18:24
2 800 SEK
15 dec 2017 18:24
2 600 SEK
15 dec 2017 18:24
2 522 SEK
15 dec 2017 18:24
2 322 SEK
15 dec 2017 18:24
2 200 SEK
15 dec 2017 18:23
2 027 SEK
15 dec 2017 18:23
1 927 SEK
15 dec 2017 18:23
1 825 SEK
15 dec 2017 18:23
1 800 SEK
15 dec 2017 18:23
1 725 SEK
15 dec 2017 18:23
1 625 SEK
15 dec 2017 18:23
1 525 SEK
15 dec 2017 18:23
1 500 SEK
15 dec 2017 18:23
1 378 SEK
15 dec 2017 18:22
1 278 SEK
15 dec 2017 18:22
1 200 SEK
15 dec 2017 18:22
900 SEK
15 dec 2017 18:22
850 SEK
15 dec 2017 18:22
651 SEK
15 dec 2017 18:22
601 SEK
15 dec 2017 18:18
550 SEK
15 dec 2017 18:07
500 SEK
15 dec 2017 18:07
452 SEK
13 dec 2017 23:51
450 SEK
9 dec 2017 23:59
400 SEK
8 dec 2017 17:25
350 SEK
8 dec 2017 6:27
300 SEK