VÄGGPLAKETTER, 3 st, s k Byobu, Japan, 1900-tal, två signerade.

Svarta träramar med metallbeslag. Målningar av fåglar i fält. 60-90 x 41-45 cm, två signerade med Qingyun.

Bruksskick. Stötmärken. Skada på baksida.

Klubbat pris
3 200
282
295
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
15 dec 2017 18:52
3 200 SEK
15 dec 2017 18:51
3 000 SEK
15 dec 2017 18:51
3 000 SEK
15 dec 2017 14:20
2 800 SEK
15 dec 2017 14:20
2 600 SEK
14 dec 2017 20:18
2 400 SEK
14 dec 2017 17:50
2 200 SEK
14 dec 2017 17:49
2 000 SEK
14 dec 2017 17:49
2 000 SEK
14 dec 2017 17:49
1 900 SEK
14 dec 2017 17:49
1 800 SEK
14 dec 2017 17:49
1 700 SEK
14 dec 2017 17:49
1 600 SEK
14 dec 2017 17:48
1 500 SEK
14 dec 2017 17:48
1 400 SEK
14 dec 2017 17:47
1 300 SEK
14 dec 2017 17:47
1 200 SEK
14 dec 2017 17:36
1 100 SEK
14 dec 2017 17:36
1 000 SEK
14 dec 2017 17:36
950 SEK
14 dec 2017 17:36
900 SEK
14 dec 2017 17:35
850 SEK
14 dec 2017 17:35
800 SEK
14 dec 2017 17:35
750 SEK
14 dec 2017 17:35
700 SEK
14 dec 2017 17:27
650 SEK
14 dec 2017 17:27
600 SEK
14 dec 2017 17:07
550 SEK
14 dec 2017 17:07
500 SEK
13 dec 2017 1:41
450 SEK
13 dec 2017 1:41
400 SEK
10 dec 2017 11:05
350 SEK
7 dec 2017 18:10
300 SEK