MATTA, Kina, semiantik, 192 x 68 cm.

Tre gula fält med drakar. Fält med röda huvudbårder och blå sekundärbårder.

Bruksskick. Skadade fransar. Lagningar. Smutsig.

Klubbat pris
1 005
88
92
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
9 dec 2017 5:39
1 005 SEK
9 dec 2017 5:39
1 000 SEK
9 dec 2017 5:39
901 SEK
9 dec 2017 5:39
851 SEK
9 dec 2017 5:39
751 SEK
9 dec 2017 5:39
701 SEK
8 dec 2017 11:10
575 SEK
8 dec 2017 11:10
525 SEK
7 dec 2017 18:18
300 SEK