CLOISSONNÉ, 4 delar, Kina och Japan, tidigt 1900-tal.

Rökelsekar, två skålar samt fat. Diameter ca 12- 21 cm.

Bruksskick. Skadat rökelsekar samt nagg på större skål.

Klubbat pris
609
53
56
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
14 dec 2017 21:57
609 SEK
14 dec 2017 21:57
559 SEK
14 dec 2017 12:10
400 SEK
10 dec 2017 12:01
350 SEK
7 dec 2017 22:22
300 SEK