DEKORELEMENT, trä, 1900-tal.

DEKORELEMENT, trä, 1900-tal.

Höjd 37 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Klubbat pris
410
36
38
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
15 dec 2017 19:16
410 SEK
15 dec 2017 19:16
360 SEK
14 dec 2017 19:53
300 SEK