Madeleine Pyk – en samling F769

VASER, 3 st, porslin, Kina, 1800-talets slut.

Kantondekor med figurscener. Höjd ca 23- 32 cm.

Bruksskick. Sprickor. Lagningar. Färgbortfall.

Klubbat pris
2 401
228
261
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
15 dec 2017 19:03
2 401 SEK
15 dec 2017 18:49
2 201 SEK
13 dec 2017 15:39
2 001 SEK
13 dec 2017 15:39
2 000 SEK
13 dec 2017 15:39
1 900 SEK
13 dec 2017 15:39
1 800 SEK
13 dec 2017 15:39
1 700 SEK
13 dec 2017 15:39
1 600 SEK
12 dec 2017 20:34
1 500 SEK
12 dec 2017 20:34
1 400 SEK
12 dec 2017 8:13
1 300 SEK
12 dec 2017 8:13
1 200 SEK
12 dec 2017 7:42
1 100 SEK
12 dec 2017 7:42
1 000 SEK
9 dec 2017 21:07
850 SEK
9 dec 2017 21:07
800 SEK
9 dec 2017 21:07
650 SEK
9 dec 2017 21:07
600 SEK
9 dec 2017 21:07
450 SEK
9 dec 2017 21:07
400 SEK
8 dec 2017 4:41
300 SEK