PARTI PORSLIN, 5 delar, Kina, 1900-tal.

Fyra skålar, en kopp och ett fat. Ett lock medföljer. Diameter 6,5- 13,5 cm.

Slitage. Sprickor och nagg i kopp. Nagg på en skål.

Klubbat pris
1 211
107
112
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
15 dec 2017 17:40
1 211 SEK
15 dec 2017 17:40
1 158 SEK
15 dec 2017 11:44
1 111 SEK
15 dec 2017 11:44
1 011 SEK
15 dec 2017 10:27
551 SEK
15 dec 2017 10:27
501 SEK
15 dec 2017 10:26
450 SEK
15 dec 2017 10:26
400 SEK
14 dec 2017 12:57
350 SEK
12 dec 2017 16:08
300 SEK