PARTI PORSLIN, 4 delar, Kina, Qianlong (1736-1795).

Bålskål, vas samt två koppar. Höjd 4,5- 20,5 cm.

Bruksskick. Sprickor. Omfattande lagningar. Färgbortfall. Nagg.

Klubbat pris
1 210
107
111
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
15 dec 2017 8:20
1 210 SEK
15 dec 2017 8:20
1 158 SEK
14 dec 2017 12:58
1 101 SEK
14 dec 2017 12:58
1 001 SEK
12 dec 2017 16:07
400 SEK
12 dec 2017 16:07
350 SEK
8 dec 2017 3:14
300 SEK