Madeleine Pyk – en samling F769

TEMPELKLOCKA samt GUDOM, brons, Kina, 1900-tal.

Figur av stående
gudom. Klockan med dekor i relief. Höjd 20- 21 cm.

Slitage. Dekorbortfall. Mindre lagningar.

Klubbat pris
450
43
49
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
15 dec 2017 15:02
450 SEK
8 dec 2017 8:16
400 SEK
8 dec 2017 6:47
350 SEK
7 dec 2017 17:24
300 SEK