PANELER, 2 st, Kina, 1900-tal.

Skuren, genombruten dekor. Ca 60 x 220 cm.

Slitage. Delar saknas. Sprickor. Skador. Glipor mellan delar. Troligen tidigare vikskärm. Lösa delar.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
15 dec 2017 17:30
1 300 SEK
15 dec 2017 17:30
1 200 SEK
15 dec 2017 12:56
1 000 SEK
9 dec 2017 8:19
700 SEK
8 dec 2017 17:22
350 SEK
7 dec 2017 21:06
300 SEK