Arne Jones E1299

ÅKDYNA (Agedyna) Herrestads härad Skåne 1800-talets senare del krabbasnår, ca 97 x 44 cm

Smärre slitage. Smärre fläckar. Hål.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
17 dec 2017 17:42
2 200 SEK
17 dec 2017 17:42
2 000 SEK
16 dec 2017 12:15
1 900 SEK
16 dec 2017 12:15
1 800 SEK
15 dec 2017 9:56
1 600 SEK
15 dec 2017 9:56
1 500 SEK
15 dec 2017 9:56
1 500 SEK
15 dec 2017 9:56
1 300 SEK
15 dec 2017 9:56
1 200 SEK
8 dec 2017 17:43
1 000 SEK
8 dec 2017 16:05
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13