Madeleine Pyk – en samling F769

KUDDE (Jynne) bara eller Torna härd Skåne daterad 1826

Schattérsöm, daterad 1826 och med initalerna CLD (?), 50 x 50 cm.

Hål. Slitage. Skador.

Klubbat pris
9 850
935
1 074
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
17 dec 2017 20:49
9 850 SEK
17 dec 2017 20:49
9 650 SEK
17 dec 2017 20:49
9 200 SEK
17 dec 2017 20:48
9 000 SEK
17 dec 2017 20:48
8 980 SEK
17 dec 2017 20:48
8 550 SEK
17 dec 2017 20:48
8 350 SEK
17 dec 2017 20:48
7 730 SEK
17 dec 2017 20:48
7 530 SEK
17 dec 2017 20:47
7 200 SEK
17 dec 2017 20:47
7 000 SEK
17 dec 2017 20:46
5 883 SEK
17 dec 2017 20:46
5 683 SEK
17 dec 2017 20:42
4 201 SEK
11 dec 2017 2:32
4 001 SEK
8 dec 2017 22:49
4 000 SEK
8 dec 2017 22:49
3 800 SEK
8 dec 2017 22:49
3 601 SEK
8 dec 2017 22:49
3 400 SEK
8 dec 2017 22:49
3 200 SEK
8 dec 2017 22:48
2 805 SEK
8 dec 2017 22:48
2 605 SEK
8 dec 2017 20:42
2 400 SEK
8 dec 2017 20:26
2 400 SEK
8 dec 2017 20:26
2 000 SEK
8 dec 2017 20:26
1 900 SEK
8 dec 2017 20:26
1 700 SEK
8 dec 2017 20:26
1 600 SEK
8 dec 2017 20:26
1 200 SEK
8 dec 2017 20:26
1 100 SEK
8 dec 2017 16:35
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13