Madeleine Pyk – en samling F769

ÅKDYNA (Agedyna) Torna eller Bara härad Skåne daterad 1798

Trensaflossa, daterad 1798 samt med intialerna IAS, ca 89 x 49 cm, front utan bakstycke

Ställvis slitage.

Klubbat pris
7 814
742
852
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
17 dec 2017 20:43
7 814 SEK
17 dec 2017 20:43
7 614 SEK
17 dec 2017 20:43
7 413 SEK
17 dec 2017 20:43
7 213 SEK
17 dec 2017 20:43
6 705 SEK
17 dec 2017 20:43
6 505 SEK
17 dec 2017 20:41
6 101 SEK
10 dec 2017 20:46
5 901 SEK
10 dec 2017 20:46
5 800 SEK
10 dec 2017 20:46
5 401 SEK
10 dec 2017 20:46
5 201 SEK
8 dec 2017 22:42
4 860 SEK
8 dec 2017 22:39
4 660 SEK
8 dec 2017 22:39
4 500 SEK
8 dec 2017 22:38
4 311 SEK
8 dec 2017 22:38
4 111 SEK
8 dec 2017 22:38
3 601 SEK
8 dec 2017 22:38
3 401 SEK
8 dec 2017 20:41
3 200 SEK
8 dec 2017 20:41
3 000 SEK
8 dec 2017 20:23
2 700 SEK
8 dec 2017 20:23
2 500 SEK
8 dec 2017 20:23
2 201 SEK
8 dec 2017 20:23
2 001 SEK
8 dec 2017 20:22
1 701 SEK
8 dec 2017 20:22
1 601 SEK
8 dec 2017 16:05
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13