KUDDE (Jynne) Torna eller Bara härad Skåne daterad 1830

Schattérsöm, daterad 1830 samt med initalerna IAD, med kavelfrans, ca 57 x 57 cm.

Blekt. Smärre slitage. Hål.

Klubbat pris
2 350
223
255
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
17 dec 2017 16:39
2 350 SEK
17 dec 2017 16:39
2 150 SEK
17 dec 2017 14:09
1 000 SEK
8 dec 2017 22:47
800 SEK
8 dec 2017 22:33
750 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13