ÅKDYNA (Agedyna) Torna eller Bara härad Skåne 1800-talets andra hälft

Trensaflossa, ca 105 x 46 cm

Slitage. Hål. Lagningar.

Klubbat pris
3 800
361
413
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
17 dec 2017 20:41
3 800 SEK
17 dec 2017 20:41
3 600 SEK
17 dec 2017 20:41
3 400 SEK
17 dec 2017 20:41
3 200 SEK
17 dec 2017 20:40
3 000 SEK
17 dec 2017 20:40
2 800 SEK
16 dec 2017 15:02
2 200 SEK
16 dec 2017 15:02
2 000 SEK
16 dec 2017 14:42
1 900 SEK
16 dec 2017 14:42
1 800 SEK
14 dec 2017 13:51
1 500 SEK
8 dec 2017 20:27
1 400 SEK
8 dec 2017 20:27
1 300 SEK
8 dec 2017 20:26
1 200 SEK
8 dec 2017 20:26
1 100 SEK
8 dec 2017 16:36
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13