Madeleine Pyk – en samling F769

ÅKDYNA (Agedyna) Torna eller Bara härad Skåne daterad 1867

Korsstygn, daterad 1867 samt med initialerna ABD BNS och KHD ca 111 x 48 cm

Smärre fläckar. Smärre slitage.

Klubbat pris
1 300
123
141
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
17 dec 2017 20:29
1 300 SEK
17 dec 2017 20:23
1 200 SEK
17 dec 2017 16:46
1 100 SEK
8 dec 2017 22:32
1 000 SEK
8 dec 2017 16:05
400 SEK
8 dec 2017 15:44
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13