KUDDE (Jynne) enligt uppgift Veberödstrakten daterad 1869 flamskvävnad

Stiliserade blommor, monogram samt daterad AAD 1869, ca 42 x 42 cm.

Smärre slitage. Lagning. Blekt. Påsydda ringar.

Klubbat pris
1 100
98
102
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
17 dec 2017 21:00
1 100 SEK
17 dec 2017 21:00
1 000 SEK
17 dec 2017 20:59
950 SEK
17 dec 2017 20:59
900 SEK
17 dec 2017 20:54
850 SEK
17 dec 2017 20:54
800 SEK
17 dec 2017 20:54
750 SEK
17 dec 2017 20:54
700 SEK
17 dec 2017 20:19
650 SEK
17 dec 2017 20:19
600 SEK
17 dec 2017 16:36
550 SEK
17 dec 2017 13:36
500 SEK
17 dec 2017 13:36
450 SEK
13 dec 2017 17:17
400 SEK
9 dec 2017 16:29
350 SEK
8 dec 2017 22:42
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13