BÄNKALÄNGD krabbasnår Skåne Herrestad 1800-talets senare del ca 162 x 51 cm

Slitage. Fläckar. Möjligen avkortad.

Klubbat pris
1 100
99
104
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
11 apr 2018 18:16
1 100 SEK
11 apr 2018 18:16
1 000 SEK
11 apr 2018 18:16
850 SEK
11 apr 2018 18:16
800 SEK
11 apr 2018 18:16
650 SEK
11 apr 2018 18:16
600 SEK
11 apr 2018 18:15
500 SEK
11 apr 2018 18:15
450 SEK
11 apr 2018 18:11
350 SEK
8 apr 2018 17:07
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13