TÄCKE rölakan Herrestads härad daterat 1847, ca 218 x 119 cm

Två sammansydda våder, märkt VSD 1847

Smärre slitage. Smärre fläckar. Lagning. Hål.

Klubbat pris
6 410
566
590
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
17 dec 2017 20:12
6 410 SEK
17 dec 2017 20:12
6 210 SEK
17 dec 2017 19:10
6 000 SEK
17 dec 2017 19:10
5 800 SEK
17 dec 2017 19:09
5 209 SEK
17 dec 2017 19:09
5 009 SEK
13 dec 2017 20:22
4 602 SEK
13 dec 2017 20:22
4 402 SEK
10 dec 2017 22:41
4 202 SEK
9 dec 2017 22:31
4 002 SEK
8 dec 2017 22:27
4 000 SEK
8 dec 2017 22:27
3 800 SEK
8 dec 2017 22:26
3 600 SEK
8 dec 2017 22:26
3 400 SEK
8 dec 2017 22:26
3 075 SEK
8 dec 2017 22:26
2 875 SEK
8 dec 2017 22:26
2 670 SEK
8 dec 2017 22:26
2 470 SEK
8 dec 2017 22:26
1 907 SEK
8 dec 2017 22:26
1 807 SEK
8 dec 2017 22:25
1 567 SEK
8 dec 2017 22:25
1 467 SEK
8 dec 2017 22:25
1 305 SEK
8 dec 2017 22:25
1 205 SEK
8 dec 2017 22:15
1 100 SEK
8 dec 2017 22:15
1 000 SEK
8 dec 2017 20:32
800 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13