ÅKDYNA (Agedyna) schattérsöm Torna härad, daterad 1802

Märkt IH PD Anno 1802.

Slitage. Skador. Lagningar. Saknar ursprungligt bakstycke. Möjligen invikt i kanterna/omsydd

Klubbat pris
7 350
649
677
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
17 dec 2017 17:25
7 350 SEK
17 dec 2017 17:25
7 150 SEK
17 dec 2017 17:24
6 750 SEK
17 dec 2017 17:24
6 550 SEK
17 dec 2017 17:23
6 250 SEK
17 dec 2017 17:23
6 050 SEK
17 dec 2017 14:07
5 750 SEK
17 dec 2017 14:07
5 550 SEK
17 dec 2017 10:37
4 770 SEK
17 dec 2017 10:37
4 570 SEK
11 dec 2017 2:33
4 100 SEK
11 dec 2017 2:33
3 900 SEK
10 dec 2017 22:42
3 200 SEK
10 dec 2017 18:59
3 000 SEK
10 dec 2017 18:59
2 800 SEK
10 dec 2017 18:59
2 700 SEK
10 dec 2017 13:26
2 401 SEK
10 dec 2017 13:26
2 201 SEK
8 dec 2017 22:16
2 001 SEK
8 dec 2017 22:16
1 901 SEK
8 dec 2017 22:16
1 701 SEK
8 dec 2017 22:16
1 601 SEK
8 dec 2017 22:16
1 301 SEK
8 dec 2017 22:16
1 201 SEK
8 dec 2017 20:37
1 100 SEK
8 dec 2017 20:34
1 000 SEK
8 dec 2017 20:34
901 SEK
8 dec 2017 20:34
851 SEK
8 dec 2017 15:56
800 SEK
8 dec 2017 12:33
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

92. Mats Theselius, fåtölj, "El Rey", ed. 275/360, Källemo, Värnamo efter 1999.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK