ÅKDYNA (Agedyna) krabbansår, Herrestads härad 1800-talets andra hälft, ca 105 x 43 cm

Smärre slitage. Ställvis blekt.

Klubbat pris
1 900
169
176
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
17 dec 2017 21:01
1 900 SEK
17 dec 2017 20:58
1 800 SEK
17 dec 2017 20:08
1 700 SEK
17 dec 2017 20:08
1 600 SEK
17 dec 2017 20:08
1 600 SEK
17 dec 2017 19:13
1 500 SEK
17 dec 2017 8:14
1 400 SEK
16 dec 2017 19:56
1 300 SEK
16 dec 2017 9:33
1 200 SEK
9 dec 2017 8:30
1 100 SEK
9 dec 2017 8:30
1 001 SEK
8 dec 2017 22:46
1 000 SEK
8 dec 2017 22:34
700 SEK
8 dec 2017 21:44
550 SEK
8 dec 2017 16:39
500 SEK
8 dec 2017 16:23
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13