ÅKDYNA (agedyna) schattérsöm Oxie härad omkring 1900 ca 122 x 50 cm

Slitage. Skador. Saknar bakstycke

Klubbat pris
1 600
152
174
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
17 dec 2017 15:12
1 600 SEK
17 dec 2017 15:12
1 500 SEK
17 dec 2017 15:12
1 500 SEK
17 dec 2017 15:12
1 400 SEK
17 dec 2017 15:12
1 300 SEK
9 dec 2017 16:20
1 200 SEK
9 dec 2017 16:20
1 100 SEK
8 dec 2017 22:44
938 SEK
8 dec 2017 22:44
888 SEK
8 dec 2017 22:22
850 SEK
8 dec 2017 22:22
800 SEK
8 dec 2017 22:21
753 SEK
8 dec 2017 22:21
703 SEK
8 dec 2017 22:21
552 SEK
8 dec 2017 22:21
502 SEK
8 dec 2017 20:38
401 SEK
8 dec 2017 20:38
351 SEK
8 dec 2017 16:01
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13