Madeleine Pyk – en samling F769

KUDDE (jynne) tvistsöm och korsstygn Oxie härad daterad 1825 ca 48 x 48 cm

Märkt SBD Ano 1825

Slitage. Sakanr bakstycke. Påsydda ringar

Klubbat pris
1 801
171
196
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
17 dec 2017 20:55
1 801 SEK
17 dec 2017 20:55
1 701 SEK
8 dec 2017 22:45
1 600 SEK
8 dec 2017 22:45
1 500 SEK
8 dec 2017 22:45
1 360 SEK
8 dec 2017 22:45
1 260 SEK
8 dec 2017 22:44
1 151 SEK
8 dec 2017 22:44
1 051 SEK
8 dec 2017 22:44
851 SEK
8 dec 2017 22:44
801 SEK
8 dec 2017 22:44
740 SEK
8 dec 2017 22:44
690 SEK
8 dec 2017 22:44
451 SEK
8 dec 2017 22:44
401 SEK
8 dec 2017 16:39
350 SEK
8 dec 2017 13:27
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13