ÅKDYNA (agedyna) rölakan Torna härad 1800-talets andra hälft ca 89 x 50 cm

Smärre slitage. Smärre fläckar. Lagningar.

Klubbat pris
3 000
285
326
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
13 dec 2017 22:00
3 000 SEK
13 dec 2017 22:00
2 800 SEK
13 dec 2017 21:11
2 700 SEK
13 dec 2017 21:11
2 500 SEK
9 dec 2017 13:11
2 300 SEK
9 dec 2017 13:11
2 100 SEK
8 dec 2017 22:29
1 701 SEK
8 dec 2017 22:29
1 601 SEK
8 dec 2017 20:24
1 600 SEK
8 dec 2017 20:24
1 500 SEK
8 dec 2017 20:24
1 401 SEK
8 dec 2017 20:24
1 301 SEK
8 dec 2017 20:23
1 101 SEK
8 dec 2017 20:23
1 001 SEK
8 dec 2017 16:03
800 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13