ÅKDYNA (agedyna) rölakan Torna härad, 1800-talets andra hälft ca 85 x 48 cm

Slitage. Skador.

Klubbat pris
1 101
104
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
17 dec 2017 19:43
1 101 SEK
17 dec 2017 19:43
1 001 SEK
17 dec 2017 19:42
901 SEK
17 dec 2017 19:42
851 SEK
17 dec 2017 19:42
801 SEK
17 dec 2017 19:42
751 SEK
17 dec 2017 19:41
651 SEK
17 dec 2017 19:41
601 SEK
17 dec 2017 19:41
551 SEK
17 dec 2017 19:41
501 SEK
17 dec 2017 12:27
404 SEK
17 dec 2017 12:27
354 SEK
13 dec 2017 6:30
350 SEK
8 dec 2017 22:11
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13