ÅKDYNA (agedyna) rölakan Oxie härad 1800-talets andra hälft ca 109 x 48 cm

Märtk IND

Sakanar bakstycke. Slitage. Hål.

Klubbat pris
4 600
436
499
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
17 dec 2017 20:09
4 600 SEK
17 dec 2017 20:09
4 400 SEK
13 dec 2017 17:00
4 100 SEK
13 dec 2017 17:00
3 900 SEK
11 dec 2017 16:54
3 700 SEK
8 dec 2017 20:32
3 500 SEK
8 dec 2017 20:32
3 200 SEK
8 dec 2017 20:32
3 000 SEK
8 dec 2017 20:32
2 700 SEK
8 dec 2017 20:32
2 500 SEK
8 dec 2017 20:28
2 200 SEK
8 dec 2017 20:28
2 000 SEK
8 dec 2017 20:28
1 600 SEK
8 dec 2017 20:28
1 500 SEK
8 dec 2017 20:28
1 401 SEK
8 dec 2017 20:28
1 301 SEK
8 dec 2017 20:28
1 200 SEK
8 dec 2017 20:28
1 100 SEK
8 dec 2017 20:27
950 SEK
8 dec 2017 20:27
900 SEK
8 dec 2017 16:02
800 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13