Madeleine Pyk – en samling F769

ÅKDYNA (agedyna) rölakan Skytts eller Oxie härad daterad 1812 ca 123 x 50 cm

Märkt KAD 1812

Smärre slitage.

Klubbat pris
23 000
2 184
2 508
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
17 dec 2017 19:05
23 000 SEK
17 dec 2017 17:43
22 000 SEK
10 dec 2017 20:08
21 000 SEK
10 dec 2017 19:16
20 000 SEK
10 dec 2017 19:16
19 900 SEK
10 dec 2017 16:43
19 000 SEK
10 dec 2017 16:43
18 500 SEK
10 dec 2017 16:43
17 500 SEK
10 dec 2017 16:43
17 000 SEK
10 dec 2017 15:52
16 000 SEK
10 dec 2017 12:46
15 500 SEK
10 dec 2017 12:46
15 000 SEK
10 dec 2017 12:45
13 500 SEK
10 dec 2017 12:45
13 000 SEK
8 dec 2017 20:38
12 000 SEK
8 dec 2017 20:31
11 601 SEK
8 dec 2017 20:30
11 101 SEK
8 dec 2017 20:30
10 601 SEK
8 dec 2017 17:40
10 100 SEK
8 dec 2017 17:40
9 900 SEK
8 dec 2017 17:40
8 500 SEK
8 dec 2017 17:40
8 300 SEK
8 dec 2017 17:40
6 700 SEK
8 dec 2017 17:40
6 500 SEK
8 dec 2017 17:40
5 100 SEK
8 dec 2017 17:40
4 900 SEK
8 dec 2017 17:39
4 400 SEK
8 dec 2017 17:39
4 200 SEK
8 dec 2017 15:58
3 800 SEK
8 dec 2017 15:58
3 600 SEK
8 dec 2017 15:30
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13