ÅKDYNA (agedyna) rölakan Frost härad 1800-talets mitt/andra hälft ca 92 x 56 cm

Slitage. Skador. Lagningar. Hål.

Klubbat pris
1 005
89
94
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
17 dec 2017 20:04
1 005 SEK
17 dec 2017 20:04
1 000 SEK
17 dec 2017 20:03
950 SEK
17 dec 2017 20:03
900 SEK
17 dec 2017 20:01
850 SEK
17 dec 2017 20:01
800 SEK
15 dec 2017 12:40
750 SEK
15 dec 2017 12:40
700 SEK
15 dec 2017 12:39
650 SEK
15 dec 2017 12:39
600 SEK
10 dec 2017 17:07
550 SEK
10 dec 2017 17:07
500 SEK
10 dec 2017 17:07
450 SEK
10 dec 2017 17:07
400 SEK
9 dec 2017 16:19
350 SEK
8 dec 2017 20:20
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13