ÅKDYNA (agedyna) rölakan Färs eller Torna härad, daterad (18)18

Märkt SIB 18 (?)

Saknar bakstycke. Påsydda ringar. Slitage.

Klubbat pris
2 600
228
237
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
13 dec 2017 10:12
2 600 SEK
13 dec 2017 10:12
2 400 SEK
13 dec 2017 8:01
2 200 SEK
13 dec 2017 7:16
2 000 SEK
13 dec 2017 7:16
1 900 SEK
13 dec 2017 7:16
1 900 SEK
9 dec 2017 16:16
1 700 SEK
9 dec 2017 15:51
1 600 SEK
9 dec 2017 15:51
1 500 SEK
9 dec 2017 13:19
1 103 SEK
8 dec 2017 22:15
1 003 SEK
8 dec 2017 22:15
1 000 SEK
8 dec 2017 22:15
951 SEK
8 dec 2017 22:15
901 SEK
8 dec 2017 22:05
850 SEK
8 dec 2017 17:34
800 SEK
8 dec 2017 15:56
400 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13