ÅKDYNA (agedyna) Herrestads härad 1800-talets mitt ca 88 x 53 cm.

Senare bakstycke. Smärre slitage. Lagning.

Klubbat pris
3 200
304
347
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
17 dec 2017 20:19
3 200 SEK
17 dec 2017 20:19
3 101 SEK
17 dec 2017 20:17
3 000 SEK
17 dec 2017 20:12
2 800 SEK
17 dec 2017 20:12
2 709 SEK
17 dec 2017 19:11
2 400 SEK
17 dec 2017 11:26
2 200 SEK
17 dec 2017 11:26
2 000 SEK
10 dec 2017 22:39
1 900 SEK
10 dec 2017 20:54
1 801 SEK
8 dec 2017 22:49
1 700 SEK
8 dec 2017 22:34
1 600 SEK
8 dec 2017 22:34
1 500 SEK
8 dec 2017 22:34
1 401 SEK
8 dec 2017 21:34
1 300 SEK
8 dec 2017 20:30
1 200 SEK
8 dec 2017 20:29
1 100 SEK
8 dec 2017 20:29
1 000 SEK
8 dec 2017 16:03
800 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13