Arne Jones E1299

ÅKDYNA (agedyna) rölakan Färs härad 1800-talets mitt ca 117 x 48 cm

Märkt MND

Saknar bakstycke. Smärre slitage.

Klubbat pris
1 802
171
196
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
17 dec 2017 20:07
1 802 SEK
17 dec 2017 20:07
1 702 SEK
17 dec 2017 20:05
1 602 SEK
17 dec 2017 20:05
1 502 SEK
17 dec 2017 20:05
1 500 SEK
17 dec 2017 12:28
1 301 SEK
17 dec 2017 12:28
1 201 SEK
8 dec 2017 23:06
1 200 SEK
8 dec 2017 23:06
1 100 SEK
8 dec 2017 22:48
901 SEK
8 dec 2017 22:48
851 SEK
8 dec 2017 20:33
850 SEK
8 dec 2017 15:59
800 SEK
8 dec 2017 15:41
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13